EPDM ZEMİN UYGULAMALARI

EPDM ZEMİNUYGULAMALARI

Özellikle koşu pistleri ve yürüyüş yollarında tercih edilen zemin uygulamasıdır. 8mm SBR + 5mm EPDM toplamda 13mm kalınlıkta standart bir uygulama şekli olmasına rağmen, daha esnek bir zemin ihtiyacında kalınlıklarda değişiklik yapılabilmektedir.

Basketbol sahalarında, sahillerde yürüş yollarında, atletizm pistlerinde, voleybol sahalarında en çok tercih edilen uygulama şeklidir.

Çocuk oyun alanlarında ve okul bahçelerinde, üzerine farklı renklerde desen uygulamaları ve zeminde oyunlar tasarlanabildiği için istenmektedir.

Uygulama zamanı, müşterinin talebi ve uygulanacak epdm renklerine, şekil ve desenlere ve diğer ürünlerin terminine göre değişiklik göstermek ile birlikte, mümkün olan en kısa sürede tamamlanır.

BAZISORULAR

Sıkça karşılaştığımız sorulardan bazıları.

EPDM zemin nerelerde kullanılır?

Basketbol sahaları, çocuk oyun alanları, parklar, okul bahçeleri, yürüyüş yolları, koşu pistleri ve benzeri yerlerde kullanılabilir.

Farklı yerler için de uygulanabilirliği kontrol edilerek epdm zemin uygulaması yapılabilmektedir.

Epdm bir zemin ne kadar sürede biter?

Uygulama zamanı, müşterinin talebi ve uygulanacak epdm yüzey ve diğer ürünlerin terminine göre değişiklik göstermek ile birlikte, mümkün olan en kısa sürede tamamlanır. Genellikle yoğunluğa ve hava şartlarına bağlı olarak değişiklik gösterse de, standart teslim süremiz 2 haftadır.

EPDM zemin uygulamasını kendim yapabilir miyim?

EPDM zemin uygulamalarımız yerinde uygulama hizmetlerimizden biridir. Uzman ekip ve ekipmanlar ile uygulama yapılabilmektedir. Eğer kendi ekip ve ekipmanınız mevcut ise sadece ürün tedariği yapılabilmektedir. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

EPDM sağlıklı bir ürün müdür?

EPDM zeminde kullanılan Epdm sıfır bir malzemedir. Sağlığa zaralı değildir.

EPDM'in dayanıklılığı hakkında bilgi verebilir misiniz?

Hava şartları ve ışığa dayanıklıdır, düşük sıcaklıklardaki ortamlarda mükemmel dayanıklılık sergiler, kimyasal dayanımı sıcak ve ozona karşı oldukça yüksektir.

HİZMETFORMU

Bu hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.
Lütfen e-postanızı girin, böylece size daha çabuk ulaşabiliriz.