HAKKIMIZDA

Bahçe Dizayn

Bahçe Dizayn firması, 2010 yılında faaliyete başlayan Beka Sport Group firmasının bir alt firmasıdır. Suni çim üretimi ve uygulaması konusunda uzmanlaşmış olan Beka Spor, uzmanlığını spor zeminleri üretimi ve uygulaması konusunda yapmış ve özellikle yurt dışındaki projelerinden öğrendiği know-how yöntemleri Türkiye’de de hayata geçirmek için, bünyesinde Bahçe Dizayn firmasını yapılandırmıştır.
 • 2010
  Üsküdar merkezde küçük bir ofiste faaliyete başladı
 • 2013
  İHİB (İstanbul Halı İhracatçıları Birliği)’den ilk başarı ödülünü aldı
 • 2015
  Ankara’da suni çim üretimine başladı.
 • 2018
  50’den fazla ülkede, 800’den fazla projeyi başarıyla tamamladı.

Özellikle Avrupa’da 50 yıldan uzun süreden beri kullanılmakta olan suni çim ve bahçe uygulamalarını, Türkiye’deki kullanıcılara sunmak, deneme yanılma yöntemi ile değil de, işi bilerek en doğru ürünü, en doğru uygulama yönetim ile müşterisine sunarak, kısa zamanda projeleri sonuçlandırmayı ilke edinmiştir.

Bu zamana kadar başarılı bir şekilde sonuçlandırılan projeler hakkında bilgi almak ve size en uygun ve en doğru çözümü sunabilmemiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

900

BİTMİŞ PROJE

600

MUTLU MÜŞTERİ

5

KAZANILAN ÖDÜLLER

10

DEVAM EDEN PROJELER

Profesyonel

EKİBİMİZ

Hem ihracat hem de iç piyasa şartlarını çok iyi bilen profesyonel bir ekiple çalışmak isterseniz, aşağıdaki linke tıklayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Hakkımızda daha detaylı bilgi almak için lütfen arayın.