DEKORATİF SUNİ ÇİM UYGULAMALARI

dekoratif suni çim uygulaması

DEKORATİF SUNİ ÇİMUYGULAMALARI

Özel konutların arka bahçelerine, firmaların genel merkezlerine, kat bahçelerine, okul bahçelerine, restoran ve cafelerin bahçelerine uyguladığımız dekoratif suni çim uygulamarımız ile, müşterilerimizin beklentisini üst düzeyde karşılamak birinci hedefimizdir.

Konusunda uzman uygulama ekiplerimiz ile, en doğru ürün ve tasarımlar, belirlenen alanlara uygulanır, size sadece arka bahçenizin keyfini sürmek kalır.

Projenin başlangıç aşamasında yapılan, ücretsiz keşifimiz sonrası, uygulama yapılacak olan alanın boyutları, arazi şartları, müşteri talepleri değerlendirilir. “En Uygun” ve “En Doğru” (Burada “En Doğru” cümlesi çok önemlidir. Çünkü sadece uygun olması, projenin iyi olacağı anlamına gelmemektedir.) ürün veya ürünler ile, dekoratif suni çim uygulaması tamamlanır.

Uygulama zamanı, müşterinin talebi ve uygulanacak suni çim ve diğer ürünlerin terminine göre değişiklik göstermek ile birlikte, mümkün olan en kısa sürede tamamlanır.

BAZISORULAR

Sıkça karşılaştığımız sorulardan bazıları.

Dekoratif suni çim uygulamaları nerelerde uygulanır?

Özel gayrimenkullerin ön ve arka bahçelerinde, Plaza ve yüksek binaların kat bahçelerinde, restoran ve cafe açık alanlarında, binaların havalandırma boşluklarında, teraslarda olmak üzere farklı bir çok alanda uygulamak mümkündür.

Farklı yerler için de uygulanabilirliği kontrol edilerek dekoratif suni çim uygulaması yapılabilmektedir.

Dekoratif yapa çim teslim süreniz ne kadardır?

Uygulama zamanı, müşterinin talebi ve uygulanacak suni çim ve diğer ürünlerin terminine göre değişiklik göstermek ile birlikte, mümkün olan en kısa sürede tamamlanır. Genellikle yoğunluğa bağlı olarak değişiklik gösterse de, standart teslim süremiz 1 haftadır.

Yerinde kurulum yapıyor musunuz?

Dekoratif suni çim uygulamalarımız yerinde uygulama hizmetlerimizden biridir. Talep doğrultusunda müşterilerimiz, kendileri veya ekiplerine de uygulama yaptırabilmektedirler.

Suni çim sağlıklı bir ürün müdür?

Suni çim ürünlerimizim sağlığa hiç bir zararı olmadığı gibi, doğal çimleri için kullanılan, kimyasal ilaçlara da ihtiyaç duymadığı için, ek bir maliyet gerektirmemektedir.

Dayanıklılığı hakkında bilgi verebilir misiniz?

Ürünler arası farklılık göstermekle birlikte minimum 5-10 yıl arası kullanıma uygundur.

HİZMETFORMU

Bu hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.
Lütfen e-postanızı girin, böylece size daha çabuk ulaşabiliriz.